Przestronne 4-pokojowe w dobrej lokalizacji

ul. Zwycięzców 47, Białołęka, Warszawa
560 000 PLN -12%
636 325 PLN 12 267 PLN / m²

Powierzchnia 45.65 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 6
Liczba pięter 9
Rok budowy 2020

Opis

Do sprzedaży Przestronne 4-pokojowe w dobrej lokalizacji. Adres: ul. Zwycięzców 47, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Małgorzata Wójcikowa Engel & Völkers Warszawa +48 504175226

Najczęściej zadawane pytania