Mieszkanie 26 m² blisko centrum

ul. Nowogrodzka 69, Bemowo, Warszawa
609 000 PLN
23 138 PLN / m²

Powierzchnia 26.32 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 12
Liczba pięter 13
Rok budowy 2017

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Nowogrodzka 69, Bemowo, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marcin Wiśniewski CBRE Polska +48 532257218

Najczęściej zadawane pytania