Komfortowe mieszkanie 5+-pok. na Pradze

ul. Górczewska 84, Wesoła, Warszawa
325 000 PLN -12%
369 039 PLN 5 794 PLN / m²

Powierzchnia 56.09 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 9
Liczba pięter 10
Rok budowy 2007

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 5+-pok. na Pradze. Adres: ul. Górczewska 84, Wesoła, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Anna Nowak Home Broker +48 605755366

Najczęściej zadawane pytania