Mieszkanie 2-pokojowe do zamieszkania

ul. Grochowska 21, Piastów
1 040 000 PLN
16 194 PLN / m²

Powierzchnia 64.22 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1950

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Grochowska 21, Piastów. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Małgorzata Michalski Freedom Nieruchomości +48 539401577

Najczęściej zadawane pytania