Nowoczesne 2-pokojowe w spokojnej okolicy

ul. Postępu 51, Żoliborz, Warszawa
469 000 PLN
6 047 PLN / m²

Powierzchnia 77.56 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 2006

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 2-pokojowe w spokojnej okolicy. Adres: ul. Postępu 51, Żoliborz, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Grzegorz Michalski Cushman & Wakefield +48 534076261

Najczęściej zadawane pytania