4-pokojowe mieszkanie na Woli

ul. Ostrobramska 1, Wilanów, Warszawa
649 000 PLN
6 088 PLN / m²

Powierzchnia 106.6 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 4
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 2013

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Ostrobramska 1, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marcin Kowalski Freedom Nieruchomości +48 663074180

Najczęściej zadawane pytania