Jasne mieszkanie 2-pokojowe z garażem

ul. Zwycięzców 99, Piaseczno
641 000 PLN
9 467 PLN / m²

Powierzchnia 67.71 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 2020

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 2-pokojowe z garażem. Adres: ul. Zwycięzców 99, Piaseczno. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Aleksandra Kozłowski Home Broker +48 789276454

Najczęściej zadawane pytania