1 pokoje z dużym balkonem

ul. Conrada 6, Ursynów, Warszawa
625 000 PLN
5 323 PLN / m²

Powierzchnia 117.41 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 2016

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Conrada 6, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Aleksandra Kamińska Hamilton May +48 508419923

Najczęściej zadawane pytania