3 pokoje przy metrze z balkonem

ul. Dereniowa 21, Konstancin-Jeziorna
917 000 PLN -3%
946 035 PLN 30 214 PLN / m²

Powierzchnia 30.35 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 2015

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Dereniowa 21, Konstancin-Jeziorna. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marek Kwiatkowski Openhouse.pl +48 732613006

Najczęściej zadawane pytania