3 pokoje z garderobą

ul. Klonowa 138, Grodzisk Mazowiecki
483 000 PLN
3 275 PLN / m²

Powierzchnia 147.46 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 3
Piętro 0
Liczba pięter 20
Rok budowy 1968

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Klonowa 138, Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Jan Wójcik Re/Max Polska +48 516774041

Najczęściej zadawane pytania