Jasne mieszkanie 4-pokojowe z widokiem

ul. Ostrobramska 3, Targówek, Warszawa
479 000 PLN
6 117 PLN / m²

Powierzchnia 78.3 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 13
Liczba pięter 13
Rok budowy 1964

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Ostrobramska 3, Targówek, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Ewa Kamiński +48 664050834

Najczęściej zadawane pytania