4 pokoje w Wilanowie z miejscem parkingowym

ul. Idzikowskiego 36, Mokotów, Warszawa
614 000 PLN
4 570 PLN / m²

Powierzchnia 134.34 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 10
Liczba pięter 10
Rok budowy 1990

Opis

Do sprzedaży 4 pokoje w Wilanowie z miejscem parkingowym. Adres: ul. Idzikowskiego 36, Mokotów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Magdalena Dąbrowska Re/Max Polska +48 514646387

Najczęściej zadawane pytania