Przestronne 5+-pokojowe na nowym osiedlu

ul. Broniewskiego 131, Śródmieście, Warszawa
411 000 PLN
2 777 PLN / m²

Powierzchnia 148.01 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 0
Liczba pięter 19
Rok budowy 1963

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Broniewskiego 131, Śródmieście, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Tomasz Wiśniewska Re/Max Polska +48 729741084

Najczęściej zadawane pytania