Przestronne 2-pokojowe w dobrej lokalizacji

ul. Konstruktorska 69, Bemowo, Warszawa
785 000 PLN
7 139 PLN / m²

Powierzchnia 109.96 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 7
Liczba pięter 18
Rok budowy 2013

Opis

Do sprzedaży Przestronne 2-pokojowe w dobrej lokalizacji. Adres: ul. Konstruktorska 69, Bemowo, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Maria Lewandowski Freedom Nieruchomości +48 784963582

Najczęściej zadawane pytania