Przestronne 1-pokojowe na Ursynowie

ul. Postępu 84, Ursynów, Warszawa
549 000 PLN
7 817 PLN / m²

Powierzchnia 70.23 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 14
Liczba pięter 16
Rok budowy 1986

Opis

Do sprzedaży Przestronne 1-pokojowe na Ursynowie. Adres: ul. Postępu 84, Ursynów, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Marek Zielińska +48 535638370

Najczęściej zadawane pytania