Komfortowe mieszkanie 1-pok. na Woli

ul. Słowackiego 52, Mokotów, Warszawa
430 000 PLN
5 291 PLN / m²

Powierzchnia 81.27 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 2
Liczba pięter 9
Rok budowy 1988

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Słowackiego 52, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Paweł Wójcik +48 799343653

Najczęściej zadawane pytania