Jasne mieszkanie 4-pokojowe po remoncie

ul. Szkolna 47, Białołęka, Warszawa
324 000 PLN
3 300 PLN / m²

Powierzchnia 98.18 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 3
Liczba pięter 6
Rok budowy 2007

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Szkolna 47, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Łukasz Jankowska Home Broker +48 691499630

Najczęściej zadawane pytania