Przestronne 1-pokojowe na nowym osiedlu

ul. Kościuszki 147, Bielany, Warszawa
1 835 000 PLN
20 862 PLN / m²

Powierzchnia 87.96 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 1965

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Kościuszki 147, Bielany, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Małgorzata Woźniak JLL Residential +48 505571495

Najczęściej zadawane pytania