Przestronne 3-pokojowe na Żoliborzu

ul. Wąwozowa 66, Mokotów, Warszawa
641 000 PLN
24 569 PLN / m²

Powierzchnia 26.09 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 13
Liczba pięter 16
Rok budowy 2015

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Wąwozowa 66, Mokotów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Maria Michalski Freedom Nieruchomości +48 886594753

Najczęściej zadawane pytania