1-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Broniewskiego 147, Ursus, Warszawa
625 000 PLN -6%
665 633 PLN 5 282 PLN / m²

Powierzchnia 118.33 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 0
Liczba pięter 5
Rok budowy 1960

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Broniewskiego 147, Ursus, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Grzegorz Kowalski +48 531106071

Najczęściej zadawane pytania