Mieszkanie 5+-pokojowe wykończone pod klucz

ul. Słowackiego 59, Białołęka, Warszawa
616 000 PLN -12%
703 849 PLN 23 431 PLN / m²

Powierzchnia 26.29 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 1
Liczba pięter 20
Rok budowy 2000

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Słowackiego 59, Białołęka, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Andrzej Woźniak +48 724757702

Najczęściej zadawane pytania