Przestronne 5+-pokojowe na Bielanach

ul. Targowa 144, Praga-Południe, Warszawa
812 000 PLN
16 130 PLN / m²

Powierzchnia 50.34 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 2019

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Targowa 144, Praga-Południe, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Piotr Szymański Colliers International +48 691395173

Najczęściej zadawane pytania