2 pokoje na Pradze do zamieszkania

ul. Sienkiewicza 147, Milanówek
409 000 PLN -16%
489 649 PLN 8 475 PLN / m²

Powierzchnia 48.26 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 5
Liczba pięter 18
Rok budowy 1993

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Sienkiewicza 147, Milanówek. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Jakub Krawczyk +48 508020554

Najczęściej zadawane pytania