3 pokoje przy metrze z tarasem

ul. Parkowa 108, Wilanów, Warszawa
331 000 PLN
13 177 PLN / m²

Powierzchnia 25.12 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 7
Liczba pięter 7
Rok budowy 1974

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Parkowa 108, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Agnieszka Wójcik +48 734455602

Najczęściej zadawane pytania