Komfortowe mieszkanie 3-pok. na Woli

ul. Leśna 36, Wilanów, Warszawa
679 000 PLN
22 528 PLN / m²

Powierzchnia 30.14 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 15
Liczba pięter 16
Rok budowy 2000

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Leśna 36, Wilanów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Monika Krawczyk Agencja Nieruchomości Feniks +48 513478713

Najczęściej zadawane pytania