Jasne mieszkanie 2-pokojowe wykończone pod klucz

ul. Piękna 9, Ursus, Warszawa
565 000 PLN
4 512 PLN / m²

Powierzchnia 125.22 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 7
Liczba pięter 7
Rok budowy 1968

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Piękna 9, Ursus, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Ewa Piotrowski Re/Max Polska +48 509983593

Najczęściej zadawane pytania