Nowoczesne 1-pokojowe na Ochocie

ul. Królewska 121, Bielany, Warszawa
445 000 PLN
8 584 PLN / m²

Powierzchnia 51.84 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 9
Liczba pięter 9
Rok budowy 1968

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Królewska 121, Bielany, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Maria Jankowski Agencja Nieruchomości Feniks +48 798152632

Najczęściej zadawane pytania