Jasne mieszkanie 1-pokojowe wykończone pod klucz

ul. Wolska 128, Praga-Północ, Warszawa
475 000 PLN
3 267 PLN / m²

Powierzchnia 145.39 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 2
Liczba pięter 20
Rok budowy 2012

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Wolska 128, Praga-Północ, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Jakub Kowalczyk Metrohouse +48 601288035

Najczęściej zadawane pytania