4-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Wilcza 16, Ursus, Warszawa
781 000 PLN
19 569 PLN / m²

Powierzchnia 39.91 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 11
Liczba pięter 11
Rok budowy 1965

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Wilcza 16, Ursus, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Maria Wójcikowa Savills Polska +48 883058939

Najczęściej zadawane pytania