Mieszkanie 122 m² przy metrze

ul. Krótka 9, Milanówek
619 000 PLN
5 093 PLN / m²

Powierzchnia 121.53 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 7
Liczba pięter 10
Rok budowy 1977

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Krótka 9, Milanówek. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Magdalena Jankowska Lion's Estate +48 787617271

Najczęściej zadawane pytania