Nowoczesne 3-pokojowe na Pradze

ul. Kondratowicza 91, Wawer, Warszawa
438 000 PLN
3 215 PLN / m²

Powierzchnia 136.22 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 14
Liczba pięter 14
Rok budowy 1986

Opis

Do sprzedaży Nowoczesne 3-pokojowe na Pradze. Adres: ul. Kondratowicza 91, Wawer, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Aleksandra Wiśniewska Lion's Estate +48 782877207

Najczęściej zadawane pytania