1 pokoje na Woli z windą

ul. Lwowska 139, Nadarzyn
519 000 PLN
4 182 PLN / m²

Powierzchnia 124.09 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 1
Liczba pięter 2
Rok budowy 2014

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Lwowska 139, Nadarzyn. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Monika Szymański Emmerson Realty +48 734912456

Najczęściej zadawane pytania