Jasne mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania

ul. Kasprzaka 34, Sulejówek
451 000 PLN
5 008 PLN / m²

Powierzchnia 90.06 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 4
Liczba pięter 6
Rok budowy 1996

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 3-pokojowe do zamieszkania. Adres: ul. Kasprzaka 34, Sulejówek. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Adam Woźniak Freedom Nieruchomości +48 738625284

Najczęściej zadawane pytania