Jasne mieszkanie 1-pokojowe po remoncie

ul. Polna 107, Ursynów, Warszawa
700 000 PLN
12 561 PLN / m²

Powierzchnia 55.73 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 1
Piętro 4
Liczba pięter 8
Rok budowy 1964

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Polna 107, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Łukasz Zielińska Cushman & Wakefield +48 798394329

Najczęściej zadawane pytania