4-pokojowe mieszkanie z widokiem na park

ul. Głębocka 127, Włochy, Warszawa
537 000 PLN
10 772 PLN / m²

Powierzchnia 49.85 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 13
Liczba pięter 16
Rok budowy 1998

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Głębocka 127, Włochy, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Marek Woźniak Home Broker +48 667819552

Najczęściej zadawane pytania