4 pokoje na Woli z ogrodem

ul. Klonowa 22, Milanówek
331 000 PLN -12%
374 394 PLN 3 343 PLN / m²

Powierzchnia 99 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 4
Piętro 13
Liczba pięter 17
Rok budowy 1983

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Klonowa 22, Milanówek. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Andrzej Kowalski Savills Polska +48 501158324

Najczęściej zadawane pytania