5+-pokojowe na niskim piętrze

ul. Nowogrodzka 150, Włochy, Warszawa
907 000 PLN
6 776 PLN / m²

Powierzchnia 133.85 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 0
Liczba pięter 14
Rok budowy 1995

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Nowogrodzka 150, Włochy, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Barbara Szymański +48 669640739

Najczęściej zadawane pytania