Jasne mieszkanie 5+-pokojowe z widokiem

ul. Mickiewicza 74, Brwinów
324 000 PLN
3 221 PLN / m²

Powierzchnia 100.58 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 1
Liczba pięter 8
Rok budowy 1957

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Mickiewicza 74, Brwinów. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Katarzyna Kowalczyk Freedom Nieruchomości +48 882964342

Najczęściej zadawane pytania