5+ pokoje z widokiem na park z miejscem parkingowym

ul. Marszałkowska 114, Jabłonna
437 000 PLN -3%
452 011 PLN 7 523 PLN / m²

Powierzchnia 58.09 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 2
Liczba pięter 14
Rok budowy 1986

Opis

Do sprzedaży 5+ pokoje z widokiem na park z miejscem parkingowym. Adres: ul. Marszałkowska 114, Jabłonna. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Monika Kamiński Knight Frank +48 606328753

Najczęściej zadawane pytania