Komfortowe mieszkanie 2-pok. w Wilanowie

ul. Patriotów 111, Białołęka, Warszawa
706 000 PLN -5%
739 596 PLN 14 473 PLN / m²

Powierzchnia 48.78 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 15
Liczba pięter 15
Rok budowy 1952

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Patriotów 111, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Monika Szymańska Openhouse.pl +48 531045915

Najczęściej zadawane pytania