Jasne mieszkanie 5+-pokojowe w nowym budownictwie

ul. Puławska 74, Ochota, Warszawa
319 000 PLN
3 121 PLN / m²

Powierzchnia 102.21 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 0
Liczba pięter 19
Rok budowy 1969

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 5+-pokojowe w nowym budownictwie. Adres: ul. Puławska 74, Ochota, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Paweł Grabowski Freedom Nieruchomości +48 695609411

Najczęściej zadawane pytania