2-pokojowe na wysokim piętrze

ul. Kondratowicza 70, Białołęka, Warszawa
521 000 PLN -15%
614 350 PLN 10 600 PLN / m²

Powierzchnia 49.15 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 3
Liczba pięter 7
Rok budowy 2009

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Kondratowicza 70, Białołęka, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Katarzyna Woźniak +48 507987651

Najczęściej zadawane pytania