Komfortowe mieszkanie 5+-pok. w centrum

ul. Kondratowicza 36, Milanówek
293 000 PLN -20%
365 955 PLN 2 792 PLN / m²

Powierzchnia 104.96 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 3
Liczba pięter 13
Rok budowy 2025

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Kondratowicza 36, Milanówek. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Karolina Grabowski Emmerson Realty +48 737657728

Najczęściej zadawane pytania