Komfortowe mieszkanie 1-pok. na Ochocie

ul. Rydygiera 95, Legionowo
361 000 PLN
3 201 PLN / m²

Powierzchnia 112.79 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 11
Liczba pięter 15
Rok budowy 2007

Opis

Do sprzedaży Komfortowe mieszkanie 1-pok. na Ochocie. Adres: ul. Rydygiera 95, Legionowo. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Grzegorz Pawłowski Openhouse.pl +48 724070532

Najczęściej zadawane pytania