Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem

ul. Bora-Komorowskiego 60, Ursynów, Warszawa
486 000 PLN
10 075 PLN / m²

Powierzchnia 48.24 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na wynajem

Budynek

Pokoje 2
Piętro 1
Liczba pięter 19
Rok budowy 1958

Opis

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie — ul. Bora-Komorowskiego 60, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość po remoncie, z nowoczesnymi wykończeniami. Kuchnia w zabudowie, łazienka z kabiną prysznicową. W pobliżu metro, tramwaje i autobusy. Zapraszamy na prezentację.

Małgorzata Lewandowski +48 514717131

Najczęściej zadawane pytania