Jasne mieszkanie 5+-pokojowe z garażem

ul. Kasprzaka 147, Targówek, Warszawa
958 000 PLN
11 674 PLN / m²

Powierzchnia 82.06 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 5+
Piętro 8
Liczba pięter 18
Rok budowy 2004

Opis

Do sprzedaży Jasne mieszkanie 5+-pokojowe z garażem. Adres: ul. Kasprzaka 147, Targówek, Warszawa. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, jasne, z dobrym rozkładem. W okolicy pełna infrastruktura — sklepy, apteki, przychodnia, szkoła. Dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Anna Wiśniewska Emmerson Realty +48 502744346

Najczęściej zadawane pytania