1-pokojowe na ostatnim piętrze

ul. Wolska 125, Ursynów, Warszawa
725 000 PLN
11 613 PLN / m²

Powierzchnia 62.43 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 12
Liczba pięter 13
Rok budowy 1956

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Wolska 125, Ursynów, Warszawa. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Małgorzata Nowicka Emmerson Realty +48 886711569

Najczęściej zadawane pytania