2-pokojowe mieszkanie na Woli

ul. Nowogrodzka 132, Wołomin
771 000 PLN
10 188 PLN / m²

Powierzchnia 75.68 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 2
Piętro 2
Liczba pięter 9
Rok budowy 2009

Opis

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane pod adresem ul. Nowogrodzka 132, Wołomin. Nieruchomość w doskonałym stanie, gotowa do zamieszkania. Budynek zadbany, w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu sklepy, szkoły i tereny rekreacyjne.

Łukasz Zieliński Openhouse.pl +48 518698583

Najczęściej zadawane pytania