Nowoczesne 1-pokojowe na Woli

ul. Hoża 63, Rembertów, Warszawa
435 000 PLN -12%
492 662 PLN 4 385 PLN / m²

Powierzchnia 99.21 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 1
Piętro 5
Liczba pięter 20
Rok budowy 1977

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Hoża 63, Rembertów, Warszawa. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Paweł Piotrowski Home Broker +48 726989783

Najczęściej zadawane pytania