3 pokoje na Woli z ogrodem

ul. Lipowa 47, Kobyłka
565 000 PLN -11%
634 214 PLN 5 427 PLN / m²

Powierzchnia 104.1 m²
Kategoria Mieszkanie
Typ Na sprzedaż

Budynek

Pokoje 3
Piętro 0
Liczba pięter 18
Rok budowy 1964

Opis

Prezentujemy komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — ul. Lipowa 47, Kobyłka. Mieszkanie jasne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Grzegorz Mazur Cushman & Wakefield +48 725236126

Najczęściej zadawane pytania